מינרלים

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מינרלים.

מה גורם לשקיות מתחת לעיניים

מה גורם לשקיות מתחת לעיניים.

עיגולים כהים מתפתחים לפני גיל 35. הגורם העיקרי למחלות האלו הוא נטייה גנטית לאחר גיל 35, המבנה האנטומי של הפנים שונה אצל חלקם לפנים ובחלקם מאוחר יותר.עם ההזדקנות, עקב איבוד רקמת השומן התת עורית, המרחק בין העפעף התחתון הלחי מתגברת והעור מתכווץ, מה שיוצר עיגולים כהים. בשל כך, הפנים נראים שקועות, מה שנותן רושם של מחלה, עייפות וזקנה. המאפיין העיקרי של פנים צעירות הוא מלאות הלחיים עם פער מינימלי בין העפעפיים התחתונים ללחיים. היחלשות רקמת החיבור יוצרת חדירה של רקמת שומן הממלאת את חלל העין, מה שנותן רושם של נפיחות מתחת לעיניים.

היחלשות השרירים אבל לא רק

השרירים והרצועות שלכם נחלשים ככל שאתה מתבגרים, מה שמקשה על העור מתחת לעיניים  להחזיק את השומן במקוםוהן יראו נפוחות. שקיות עיניים אלו יכולות להיות בולטות עוד יותר כאשר יש לכם בעיות אחרות, כגון מתח או מחלה. אז הזדקנות היא אחד הגורמים לשקיות מתחת לעיניים.לחלק מהאנשים יהיו שקיות מתחת לעיניים ללא קשר לגילם כי יש להם בעיה זו בגנים. אם זה מופיע במשפחה שלכם, אתם יכולים לפתח שקיות מתחת לעיניים גם בגיל צעיר.

מיתוס שילוב החלבונים

ד"ר מייקל גרגר DrMichael Greger M.D)( הוא רופא טבעוני בעל מוניטין עולמי. ערוץ היוטיוב שלו עובדות על תזונה © (NutritionFacts.org) הוא לדבריו המקור המדעי היחיד ללא מטרות רווח למידע יומי מבוסס ראיות על תזונה. נכון לחודש ספטמבר 2022 הערוץ צבר 877,250 מנויים ו- 191,680,266 צפיות. הסרטון הפעם – מיתוס שילוב החלבונים. כשאנחנו אוכלים תזונה על בסיס צמחי אנחנו מקבלים בממוצע פי שתיים מהדרישה היומית הממוצעת לחלבון. אבל האם חלבון צמחי נחות לעומת חלבון מן החי והאם יש בסיס לאופנת "שילוב חלבונים" משנות ה- 70?

תרגום לעברית: Doron Barak