מריו לאבודוביץ'

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מריו לאבודוביץ'.

מה גורם לשקיות מתחת לעיניים

מה גורם לשקיות מתחת לעיניים.

עיגולים כהים מתפתחים לפני גיל 35. הגורם העיקרי למחלות האלו הוא נטייה גנטית לאחר גיל 35, המבנה האנטומי של הפנים שונה אצל חלקם לפנים ובחלקם מאוחר יותר.עם ההזדקנות, עקב איבוד רקמת השומן התת עורית, המרחק בין העפעף התחתון הלחי מתגברת והעור מתכווץ, מה שיוצר עיגולים כהים. בשל כך, הפנים נראים שקועות, מה שנותן רושם של מחלה, עייפות וזקנה. המאפיין העיקרי של פנים צעירות הוא מלאות הלחיים עם פער מינימלי בין העפעפיים התחתונים ללחיים. היחלשות רקמת החיבור יוצרת חדירה של רקמת שומן הממלאת את חלל העין, מה שנותן רושם של נפיחות מתחת לעיניים.

היחלשות השרירים אבל לא רק

השרירים והרצועות שלכם נחלשים ככל שאתה מתבגרים, מה שמקשה על העור מתחת לעיניים  להחזיק את השומן במקוםוהן יראו נפוחות. שקיות עיניים אלו יכולות להיות בולטות עוד יותר כאשר יש לכם בעיות אחרות, כגון מתח או מחלה. אז הזדקנות היא אחד הגורמים לשקיות מתחת לעיניים.לחלק מהאנשים יהיו שקיות מתחת לעיניים ללא קשר לגילם כי יש להם בעיה זו בגנים. אם זה מופיע במשפחה שלכם, אתם יכולים לפתח שקיות מתחת לעיניים גם בגיל צעיר.

ויטמינים לדילול דם טבעי

ויטמינים לדילול דם טבעי. הסרטון הזה בוחן מהם הויטמינים החשובים ביותר להסרת כולסטרול רע שהצטבר בכלי הדם. כשמדברים על שומנים, בדרך כלל חושבים שהם רעים מאוד, זה רחוק מהאמת. כולסטרול הוא השומן הידוע ביותר לשמצה, ידוע שרמות גבוהות של כולסטרול גורמות לקרישי דם, התקף לב ושבץ מוחי. אך מעטים יודעים שהן למעשה חשובות מאוד לבריאותנו. לפחות 2/3 מהכולסטרול מיוצר בכבד ובמעיים והיכן שהוא נמצא הוא יכול לעשות הרבה טוב.

הכולסטרול נמצא במוח, בבלוטות יותרת הכליה, בעצבים… כמות מוגזמת של שומן רע בדם מופקדת מתחת לדופן כלי הדם, שמתנפחת ומצרה לאט את עורק הדם. קורה שהקיר נשבר ונוצרים קרישים. תהליך זה יכול להתרחש בכל חלק של מערכת כלי הדם העורקים ולהוביל, בהתאם למיקום, לנזקים שונים.

מהם התפקידים העיקריים של הכולסטרול בגוף?

קודם כל, כולסטרול עוזר להמרה של פחמימות בגוף. כולסטרול בעור הופך לויטמין D כאשר אור אולטרה-סגול מהשמש מגיע על העור. כולסטרול הוא מפתח לייצור הורמוני מין, הוא חלק מהותי מהממברנה שלהם. ההבדלים העיקריים בכולסטרול קשורים לאיזה חלבון הם נקשרים בגוף.

ההבדלים העיקריים בכולסטרול קשורים לאיזה חלבון הם נקשרים בגוף. ליפופרוטאינים בדם נושאים כולסטרול ברחבי הגוף, ישנם מספר סוגים שלהם: לכן, בהתאם לאיזה ליפופרוטאין כולסטרול נקשר בדם, הוא מקבל את שמו.

על הכולסטרול ועל הויטמינים לדילול דם בסרטון הנוכחי מערוץ היוטיוב של מריו לאבודוביץ' מקרואטיה © MarioLAB. מריו הציב לעצמו מטרה לעזור לחולים לרפא את מחלותיהם בצורה טבעית ובטוחה. הוא עובד עם מטופלים מכל העולם כבר למעלה מ-20 שנה. בערוץ תמצאו סרטונים שיעזרו לכם בחיי היומיום ובמאבק במחלות.

קרדיט תמונה © Polina Tankilevitch

 

איך להסיר אבנית מהשיניים

איך להיפטר מאבנית השן

איך להסיר אבנית מהשיניים. אחד האויבים הגדולים של השיניים הוא בהחלט האבנית. האבנית גורמת למספר בעיות כמו פגיעה באמייל השן, עששת ודלקות.

קרדיט תמונה  © Shiny Diamond

איך לישון טוב יותר

איך לישון טוב בלילה

איך לישון טוב יותר. אחת הבעיות הנפוצות הגורמת לבעיות שינה היא המחסור הכרוני במינרלים וויטמינים חשובים. אם אתם סובלים מנדודי שינה כרוניים, מתח, דיכאון או חרדה הסרטון הזה יוכל לעזור לכם.

חשיבות הסידן והמגנזיום

ככל שאנו מתבגרים חסרים לנו יותר ויותר רכיבי תזונה חיוניים. אנו מענים את הגוף בתזונה לא נכונה, סמים, ומתח.

לצרוך מזונות עשירים בסידן

זאת הסיבה שמחסור בסידן יכול להזיק כל כך לבריאות. הסידן נמצא בעיקר בעצמות ובשיניים, אך גם בכל תא בגופנו. סידן עוזר להתכווצות השרירים, קרישת דם, תקשורת תקינה בין התאים, משקף קצב הלב התקין ושולט בלחץ הדם. סידן הוא המינרל הנפוץ ביותר בגוף. יחד עם זרחן, הוא יוצר עצמות בריאות. בשילוב עם מגנזיום, הוא ממלא תפקיד מפתח בבריאות הלב וכלי הדם. % 20 של סידן מתפרק בגוף כל שנה ומוחלף בסידן חדש. לכן צריך לאכול מזונות עשירים בסידן: מוצרי חלב אורגניים, סלמון, סרדינים, אצות, ירקות, שקדים, אספרגוס, שמרי מזון, ברוקולי, כרוב, שן הארי, תמרים, קייל, שיבולת שועל, שזיפים, שומשום, אספסת, שורש גדילן, פלפל קאיין, קמומיל, עשב לימון.

מגנזיום

מחקרים מראים שלאנשים הסובלים מנדודי שינה כרוניים, מתח כרוני, דיכאון, חרדה יש ​​חוסר כרוני במגנזיום. מגנזיום הוא כנראה המינרל החשוב ביותר בגוף. מגנזיום עוזר לווסת סידן, אשלגן ונתרן. הוא חיוני לבריאות התא ומרכיב קריטי של יותר מ-300 פונקציות ביוכימיות בגוף. הוא גם משפר את תפקוד הגלוטטואין, נוגד החמצון החזק ביותר בגוף. מגנזיום יפתור את התכווצויות הרגליים, כאבי שרירים, עוזר להסיר מתח ודיכאון באופן טבעי. מגנזיום חיוני לתפקוד הלב וכלי הדם ולתפקוד טוב יותר של הורמונים בגוף.

סרטון מערוץ היוטיוב של מריו לאבודוביץ' מקרואטיה © MarioLAB. מריו הציב לעצמו מטרה לעזור לחולים לרפא את מחלותיהם בצורה טבעית ובטוחה. הוא עובד עם מטופלים מכל העולם כבר למעלה מ-20 שנה. בערוץ תמצאו סרטונים שיעזרו לכם בחיי היומיום ובמאבק במחלות.
קרדיט תמונה  © Ketut Subiyanto