ממתקים

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית, תמצאו עשרות סרטונים תחת הערך ממתקים.  

עשה זאת בעצמך – תחפושות עשויות ממתקים! 15 פרויקטים לחג

© פינת היופי של שרה SaraBeautyCorner – DIY, Comedy, Makeup, Nail Art. ערוץ היוטיוב של שרה מנורווגיה מעלה סרטוני "עשה זאת בעצמך" בעיקר בנושאי טיפוח ויופי. נכון לחודש ספטמבר 2022 הערוץ צבר 10,400,828 מנויים ו- 2,199,618,489 צפיות. בסרטון הפעם – 15 פרויקטים לחג.

עשה זאת בעצמך – מתיחות בית ספר ו-15 עצות איך להגניב חטיפים לכיתה

עשה זאת בעצמך | פינת היופי של שרה SaraBeautyCorner הנו ערוץ היוטיוב של שרה, נורווגית המעלה סרטוני "עשה זאת בעצמך" בעיקר בנושאי טיפוח ויופי. נכון לחודש מאי 2019 הערוץ צבר 10,032,828 מנויים ו- 1,816,140,725 צפיות. בפרק הנוכחי – איך להגניב ממתקים וחטיפים לכיתה ואיך לעבוד על המורים שלכם. תרגום לעברית: Neomi Cohen Tsemach / Almalfasa / Y Rachel

שרה מארי לולר (באנגלית Sara Marie Lawler), נולדה ב- 25 בדצמבר 1987. היא כוכבת יוטיוב נורווגית, המעלה סרטונים מסוג "עשה זאת בעצמך" בנושאי איפור, טיפוח ויופי, אופנה, יצירה, מתיחות, טריקים, אוכל, קומדיה, רעיונות לקישוט החדר ועוד, בדרך משעשעת. לשרה כ-9 מיליון מנויים ביוטיוב ומיליוני עוקבים. שרה מעלה גם סרטוני "אומנות ציפורניים", בהם מראה צעד אחר צעד איך לעשות כל מיני עיצובי ציפורניים קלים להבנה, למתחילים בקלות ומהבית. הסרטון הראשון שהעלתה היה בשנת 2013 שנקרא: "OMG! (או מיי גאד) לא עוד גורו יופי: טריילר יופי מגורו יופי שגרה בנורווגיה", בו היא מראה סוגי איפור שונים. הסרטון זכה להצלחה מיידית וליותר מ-2 מיליון צפיות. לשרה קיים גם עמוד טוויטר, אינסטגרם ופייסבוק. לפני יוטיוב, שרה עבדה במשרה מלאה בחברה פיננסית וביטוח, אך הרגישה שזהו לא ייעודה, הבינה שיש לה כישרון ועזבה את עבודתה כדי להתמקד ביצירה. בסרטון שהעלתה הפעם, שרה מדברת על מתיחות ומראה דרכים יצירתיות להגניב ממתקים וחטיפים לכיתה, בנוסף, איך לעבוד על המורים ועל חברי הכיתה.

איך להגניב ממתקים לכיתה

אמריקאים מנסים חטיפים וממתקים ישראלים!

ערוץ היוטיוב זמן תגובה Reaction time של טל פישמן מארצות הברית מעלה סרטוני תגובה על מגוון נושאים. נכון ינואר 2019 הערוץ צבר 14,566,085 מנויים ו- 4,496,120,297 צפיות. בפרק הזה – אמריקאים מנסים חטיפים וממתקים ישראלים!, טל וחברו הולכים לנסות ולטעום כמה ממתקים מישראל. כדי לראות מה המסקנה שלהם כנסו לסרטון. תרגום לעברית: Lital Miller / מילי מאורי

טל פישמן (נולד ב-27 בדצמבר, 1996, מתגורר בלוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות – הברית) הוא יוטיובר מוביל. בערוץ היוטיוב שלו טל מעלה סרטונים פופולריים מהרשת ומגיב עליהם, בין היתר חדשות על כוכבי פופ. לטל אח צעיר יותר, עדי פישמן, שגם לו ערוץ ביוטיוב, ואחות מבוגרת יותר, שני פישמן. טל העלה את סרטון התגובה הראשון שלו ב-2015. לפני שפתח את הערוץ, טל ועדי העלו קטעי ווידיאו מצחיקים בערוץ אחר שנקרא "Tal and short" ("טל ונמוך") כשמקור שם הערוץ היה מכיוון שטל גבוה מאחיו. האחים לא חשבו שהסרטונים שהעלו בערוץ מצחיקים אך המשיכו להעלות אותם מכיוון שהערוץ הפך לפופולרי  והייתה דרישה ממעריצי הערוץ לסרטונים חדשים. בהמשך, עדי התחיל לאבד עניין בהפקת הסרטונים וטל המשיך לבדו כשהוא משנה את שם הערוץ מ-"טל ונמוך" ל-"Free time" ("זמן חופשי"). נכון לספטמבר 2018 ערוץ "זמן חופשי" צבר 1,392,298 מנויים בעוד ש- "זמן תגובה" צבר 9,966,085 מנויים. בנוסף לערוץ היוטיוב, לטל יש הרבה עוקבים גם דרך האינסטגרם והפייסבוק.  בפרק הזה של "זמן תגובה" טל וחברו הולכים לנסות ולטעום כמה ממתקים וחטיפים מישראל.

אמריקאים מנסים חטיפים ישראלים

הדיאטה הטובה ביותר למניעת סרטן המעי הגס

ד"ר מייקל גרגר DrMichael Greger M.D)( הוא רופא טבעוני בעל מוניטין עולמי. ערוץ היוטיוב שלו עובדות על תזונה © (NutritionFacts.org) הוא לדבריו המקור המדעי היחיד ללא מטרות רווח למידע יומי מבוסס ראיות על תזונה. נכון לחודש ספטמבר 2022 הערוץ צבר 877,250 מנויים ו- 191,680,266 צפיות. הסרטון הפעם – מהי הדיאטה הטובה ביותר למניעת סרטן המעי הגס?

תרגום לעברית: Tal Barak-Manela

 

התזונה למניעת סרטן המעי הגס

ד"ר מייקל גרגר DrMichael Greger M.D)( הוא רופא טבעוני בעל מוניטין עולמי. ערוץ היוטיוב שלו עובדות על תזונה © (NutritionFacts.org) הוא לדבריו המקור המדעי היחיד ללא מטרות רווח למידע יומי מבוסס ראיות על תזונה. נכון לחודש ספטמבר 2022 הערוץ צבר 877,250 מנויים ו- 191,680,266 צפיות. הסרטון הפעם – המזון הטוב ביותר למניעת סרטן המעי הגס.

תרגום לעברית: Ruth Levy

 

עשה זאת בעצמך שפתון וקרם שפתיים עשויים מממתקים! 3 פרויקטים לאיפור

עשה זאת בעצמך | פינת היופי של שרה SaraBeautyCorner הנו ערוץ היוטיוב של שרה, נורווגית המעלה סרטוני "עשה זאת בעצמך" בעיקר בנושאי טיפוח ויופי. נכון לחודש מאי 2019 הערוץ צבר 10,032,828 מנויים ו- 1,816,140,725 צפיות. בפרק הנוכחי – שפתון וקרם שפתיים עשויים מממתקים! 3 פרויקטים לאיפור.