מדללי דם

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מדללי דם.

ויטמינים לדילול דם טבעי

ויטמינים לדילול דם טבעי. הסרטון הזה בוחן מהם הויטמינים החשובים ביותר להסרת כולסטרול רע שהצטבר בכלי הדם. כשמדברים על שומנים, בדרך כלל חושבים שהם רעים מאוד, זה רחוק מהאמת. כולסטרול הוא השומן הידוע ביותר לשמצה, ידוע שרמות גבוהות של כולסטרול גורמות לקרישי דם, התקף לב ושבץ מוחי. אך מעטים יודעים שהן למעשה חשובות מאוד לבריאותנו. לפחות 2/3 מהכולסטרול מיוצר בכבד ובמעיים והיכן שהוא נמצא הוא יכול לעשות הרבה טוב.

הכולסטרול נמצא במוח, בבלוטות יותרת הכליה, בעצבים… כמות מוגזמת של שומן רע בדם מופקדת מתחת לדופן כלי הדם, שמתנפחת ומצרה לאט את עורק הדם. קורה שהקיר נשבר ונוצרים קרישים. תהליך זה יכול להתרחש בכל חלק של מערכת כלי הדם העורקים ולהוביל, בהתאם למיקום, לנזקים שונים.

מהם התפקידים העיקריים של הכולסטרול בגוף?

קודם כל, כולסטרול עוזר להמרה של פחמימות בגוף. כולסטרול בעור הופך לויטמין D כאשר אור אולטרה-סגול מהשמש מגיע על העור. כולסטרול הוא מפתח לייצור הורמוני מין, הוא חלק מהותי מהממברנה שלהם. ההבדלים העיקריים בכולסטרול קשורים לאיזה חלבון הם נקשרים בגוף.

ההבדלים העיקריים בכולסטרול קשורים לאיזה חלבון הם נקשרים בגוף. ליפופרוטאינים בדם נושאים כולסטרול ברחבי הגוף, ישנם מספר סוגים שלהם: לכן, בהתאם לאיזה ליפופרוטאין כולסטרול נקשר בדם, הוא מקבל את שמו.

על הכולסטרול ועל הויטמינים לדילול דם בסרטון הנוכחי מערוץ היוטיוב של מריו לאבודוביץ' מקרואטיה © MarioLAB. מריו הציב לעצמו מטרה לעזור לחולים לרפא את מחלותיהם בצורה טבעית ובטוחה. הוא עובד עם מטופלים מכל העולם כבר למעלה מ-20 שנה. בערוץ תמצאו סרטונים שיעזרו לכם בחיי היומיום ובמאבק במחלות.

קרדיט תמונה © Polina Tankilevitch