אתה יודע שאתה יוצא עם בחורה ישראלית כאשר…

ערוץ היוטיוב לצאת עם מישהו מעבר לים Dating Beyond Borders מעלה סרטונים הומוריסטיים הנותנים טיפים ליציאה עם גברים או נשים מסביב לעולם. בעלי הערוץ מדגישים שמדובר בהכללות. ששיקול הדעת הוא על אחריות הצופה בלבד ושחוש הומור מומלץ…  נכון לחודש דצמבר 2019 הערוץ צבר 424,282 מנויים ו- 114,526,848 צפיות. בסרטונים אפשר למצוא גם השוואה בין מדינות, עשה ואל תעשה, טיפים, עובדות, שבירת מיתוסים, תגובות של אנשים ממדינות שונות לגבי סטריאוטיפים שונים ודרכים קלים למצוא זוגיות במדינות שונות. הסרטון הפעם, אתה יודע שאתה יוצא עם בחורה ישראלית כאשר… כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים עם בחורה ישראלית.

הנשים בישראל מרוויחות פחות מגברים, משכילות יותר, מאריכות חיים יותר, מעורבות פחות בתאונות דרכים – ויולדות הכי הרבה במערב. הנשים הישראליות ידועות כשתלטניות, יפות, כיפיות, קשוחות, כנות ומלאות תשוקה, מה מכל אלה נכון?
צוות הפקה: אנדרו ג׳יימס https://goo.gl/hWNoeg / סאונד: ג׳ונתן מטה / במאים: מארינה לאקובלבה ואנדרו ג׳יימס / שחקנים: ג׳ס ק. פרנססקו פיליס סיגל מ. ואלן אלכסנדר סילבה ג׳יימס סטיל מיקום: טורונטו, קנדה מוזיקה: קווין מאקלאווד די ג׳יי מאקוואדס. תרגום לעברית: Maya.

 

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *