מבחן דרכים

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מבחן דרכים.

צ'רי טיגו 8 פרו

צ'רי טיגו 8 פרו חוות דעת. 8 נקודות חיוביות על רכב ה- SUV, ספינת הדגל של המותג.

תרגום תוכן, סרטון מערוץ היוטיוב הפיליפיני © 2ndopinion ph

1. העיצוב הקדמי עם גריל היהלום הענק והמסוגנן ופנסי הלד הדקים המשלימים את המראה האלגנטי.

2. מערכת מידע ובידור מרשימה עם CarPlay של Apple. מסך מגע בגודל 12.3 אינץ' מלווה במערכת אודיו עם שמונה רמקולים.

3. המושבים היוקרתיים והנוחים דמויי עור בעיצוב דו-גווני ותפירות היהלום כמו בבנטלי.

4. גג השמשה הפנורמי המדהים.

5. תאוצה עוצמתית עם מומנט של 275 מטר ניוטון. באופן מפתיע הצ'רי מאיצה הרבה יותר מהר מאשר רכבי שטח או SUV בינוניים רבים.   

6. תגובה ההיגוי הקלה מאוד. הנהיגה בסרטון בכבישים מפותלים בעלייה להר סאמוט הייתה ללא מאמץ. הנסיעה רכה מאוד אבל בו בזמן קשיחה. הרכב סופג מהמורות בכביש ללא הרגשה קופצנית או מרחפת.  

7. מערכת חכמה מתקדמת- סיוע הנהג החכם, פריצה אוטומטית וניווט בעת מצבי חירום. היצע מערכות הבטיחות המתקדמות כולל מערכת בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מנתיב.

8. אחרון חביב- עיצוב אורות הלד הספורטיביים האחוריים המקנים לרכב מראה של רכב שטח יוקרתי. 

המחיר ההתחלתי של הרכב בפיליפינים הוא 100,000 ש"ח.

רכבי SUV היקרים בעולם

תרגום תוכן, סרטון רכבי SUV היקרים בעולם מערוץ היוטיוב © King Luxury המגדיר את עצמו כ-'מכסה את הנוחות יוצאת הדופן שמספקת יוקרה מסוגננת'.

בנטלי בנטיאגה

בכל הנוגע ליוקרה בנטלי לא מפסיקה להדהים. רכב השטח המהיר בעולם עם מהירות שיא של 306 קמ"ש. בעבור 167,000 דולר (בארה"ב). הבנטיאגה מגיעה עם מזגן מטהר אוויר, שעון משובץ יהלומים, מושבי עור נשלפים, שטיחים מצמר טלה ומקרר שמפניה ממותג.

רולסרויס קולינן 

עם תג מחיר 325,000 דולר בארה"ב. הרולסרויס קולינן מגיעה עם מושבי עור מפוארים ושולחן קוקטייל. זה גם רכב השטח היחיד עם מחיצת זכוכית בין הנוסעים מאחור. לקולינאן יש כפתור שטח המאפשר לצאת בביטחון לג'ונגל ספארי או הרפתקה במדבר.

רולסרויס פנטום 

רכב השטח היוקרתי של רולס רויס מצויד במצלמות ראיית לילה, וילונות אנטי פפראצי ומחזיקי סיגרים. ואם זה לא מספיק, גם מיצג אמנות בלוח המחוונים עם יצירות מופת של אמנים מרחבי העולם. תג מחיר אסטרונומי של 450,000 דולר בארה"ב, אפשר להתווכח על הנחיצות של הורדים מפורצלן על לוח המחוונים.

ריינג' רובר גרסת SV אוטוביוגרפי

עם חמישה מצבי נהיגה שונים ומערכת חיישנים לזיהוי סביבת הרכב. הריינג' רובר מגיעה ללא מפתח אלא עם צמיד עמיד למים. מקרר קטן, מושבי הרכב עם מכשירי עיסוי מובנים. המחיר בארה"ב – 270,000 דולר.

קרלמן קינג (Karlmann King) 

במחיר הנע בין 1.08 עד 3.8 מיליון דולר בארה"ב זה רכב השטח היקר ביותר על הפלנטה שבאמת עומד ברמת העילית שלו בצורה אקסטרווגנטית. הרכב עוצב על ידי החברה הסינית IAT ונבנה על ידי צוות אירופאי של 1800 אנשים. החברה פועלת מלוס אנג'לס ויש לה מפעל באיטליה. העיצוב נראה כאילו נלקח מסרטי מארוול. תאורת אווירה, מושבי שכיבה קופצים בהפעלה חשמלית מערכת בידור היקפית, מקרר, מכונת קפה, פלייסטיישן 4, מושבי עור תנין וציפוי חסין כדורים. יהיו רק 12 רכבי שטח של קרלמן קינג בעולם.

פורשה קאיין טורבו S

'מכונית הספורט של רכבי השטח' ב- 182.000 דולר בארה"ב. מהירות, ביצועים ואיכות. 0 עד 100 תוך ארבע שניות. לוקסוס ונוחות, עור חלק ורך מהמושבים ולוח המחוונים לדלתות. הקאיין מצטיינת בנוכחות כביש דומיננטית מדגמי המתחרים בקטגוריה.