מינים בסכנת הכחדה

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית, תמצאו סרטונים תחת הערך מינים בסכנת הכחדה.

וופי גולדברג | קריאה למאבק במשבר האקלים

ערוץ היוטיוב © Extinction Rebellion UK (מרד ההכחדה בבריטניה) מעלה סרטונים בנושאי משבר האקלים ופוליטיקה. מטרת הערוץ היא להעלות את המודעות להתחממות הגלובלית ולהיאבק בתופעה. נכון לפברואר 2022, הערוץ צבר 71.7 אלף מנויים ו-7,973,420 צפיות.
קרין איליין ג'ונסון (באנגלית: Caryn Elaine Johnson; נולדה ב-13 בנובמבר 1955), המוכרת בשם הבמה וופּי גולדברג (Whoopi Goldberg), היא שחקנית קולנוע, זמרת, מפיקה, קומיקאית, סופרת, פעילה פוליטית ומנחה בתוכנית ראיונות אמריקאית. (לקוח מויקיפדיה)

בסרטון הפעם – וופי גולדברג חברה ל- © Extinction Rebellion  ומקריינת סרטון מצויר שמתרחש כביכול בעתיד ומראה את השפעות ההתחממות הגלובלית. האם נוכל לשנות את התחזיות לשנת 2050?

 

האם עלינו לתת לדובי הפנדה להיכחד?

האם עלינו לתת לדובי הפנדה להיכחד? סרטון מערוץ היוטיוב כדור הארץ בדקה © MinuteEarth המעלה סרטונים מדעיים על כדור הארץ. יוצר הערוץ הוא הנרי רייך, שאר אנשי הערוץ הם דוד גולדנברג , אמילי אלרט, אלכס רייך, פטר רייך, קייט יושידה, אבר סלאזארעורך המוזיקה: נתנאל שרדר. נכון לחודש ינואר 2023 הערוץ צבר 2,760,000 מנויים ו- 418,656,876 צפיות. הסרטון הפעם – על סכנת ההכחדה של דובי הפנדה. תרגום לעברית: Tal Gdalyahu