מלחמת העולם ה-3

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית, תמצאו סרטונים תחת הערך מלחמת העולם ה-3.

תחזיות נוסטרדמוס לשנת 2023

תחזיות-לשנת-2023

תחזיות נוסטרדמוס לשנת 2023. תרגום תוכן, סרטון מערוץ היוטיוב © Grunge. לפי עורכי הערוץ העולם הרבה יותר מוזר ממה שאתם חושבים. אם לא למדתם משהו חדש היום, אתם מפסידים. ערוץ גראנג' הוא המקום לשקוע בעובדות מהנות ובעדכונים מגניבים על היסטוריה, בידור, מדע ועוד הרבה. זה בדיוק כמו לקרוא ספרים…אבל מרגש!

נוסטרדמוס חזה מלחמה עולמית שעלולה להגיע "בשנים הקרובות". האם זה אומר שמלחמת העולם השלישית קרובה? הנה הסיבה שהעוקבים שלו חוששים משנת 2023.

נוסטרדמוס

הרופא, האסטרולוג והחוזה הצרפתי ממוצא יהודי מישל דה נוסטרדאם ידוע בעיקר בזכותו הנבואות שההשאיר אחריו. נוסטרדמוס חי בשנות ה-1500, תקופה של מגפות ומחלות שבה הנסתר והאסטרולוגיה היו חלק מחיי היומיום. במשך שנים עבד כרופא וקיבל מעמד של סלבריטי לאחר שסיפק תרופות צמחיות שנראה שלפחות לחלק מהנדבקים עזרו. אולם לאחר מות אשתו וילדיו, נוסטרדמוס נטש את הרפואה והמיקוד שלו עבר לנסתר. הוא התחיל לכתוב את נבואותיו המפורסמות בספר משנת 1555עד 1558. הגרסה המורחבת של הספר כיסתה יותר מ- 2,000 שנה לעתיד.

להאמין או לא להאמין

מכיוון שנבואות נוסטרדמוס היו לעתים קרובות מעורפלות וחידתיות, ניתן לפרש אותן בקלות כך שיתאימו לאירועים שונים לאורך ההיסטוריה. הכתיבה סתמית וקל לקרוא את מה שאתה רוצה לקרוא. לזכותו ניתן לומר שהוא ניבא את המהפכה הצרפתית, פצצת האטום ופיגוע ה-11 בספטמבר. תלוי אם הוא באמת הבין את האירועים ההיסטוריים האלה נכון ועד כמה  אתם מוכנים לקבל את היעדר הפרטים הספציפיים בנבואות האלו. לדוגמה, אומרים שנוסטרדמוס חזה את עלייתו של היטלר. נבואתו אומרת: "מעומק מערב אירופה / ילד צעיר יוולד מעניים / מי שעל לשונו יפתה חיל גדול." זה אמור להתייחס ליכולות הנאום של היטלר ולצבא האדיר שלו.

הנבואות לשנת 2022

בעוד שהניסוח די מעורפל, רבים מאמינים שזו פרשנות טובה לנבואתו. לנוסטרדמוס היו תחזיות די אפלות לשנת 2022, בין היתר אינפלציה, רעב ופגיעת אסטרואיד פוטנציאלית. עם מגיפת הקורונה שמשפיעה על הכלכלה של מדינות רבות ומחירי דלק והאינפלציה המשפיעים על כל כך הרבה, לפחות נראה שהחלק הזה של הנבואה היה נכון במידה מסוימת.

הנבואות לשנת 2023

לשנת 2023 התחזיות מפחידות עוד יותר. הן מתחילות בתחזית של סכסוך גדול שעלול לשנות את העולם לנצח. הנבואה אומרת: "שבעה חודשים של המלחמה הגדולה / אנשים מתים מרשע.". המלחמה באוקראינה לא מראה סימנים שהיא עומדת להסתיים בקרוב. התחזית של מלחמה גדולה יכולה להתייחס לתחילת מלחמת העולם השלישית ב-2023.

שלושה אנטיכריסטים

כמה מהנבואות הגדולות של נוסטרדמוס סובבות סביב הרעיון שהעולם יראה שלושה אנטיכריסטים. הוא לא עשה זאת לראות את ה"אנטיכריסט" כדמות מקראית, אך במקום זאת כרודן שיתחיל מלחמות בגדול שיגרמו למותם של אנשים רבים. רבים מאמינים שנפוליאון והיטלר היו השניים הראשונים, זה משאיר מקום להופעת השלישי. עם מלחמת אוקראינה בעיצומה והאיום של מלחמה גרעינית קרוב מתמיד, האם הדמות הרעה השלישית עומדת לקום? אם התחזיות של נוסטרדמוס נכונות, אנחנו בזמן הנכון עבור העריץ הגדול הבא שיראה את פניו. הוא חזה זמן רב מלחמה עולמית שמומחי נוסטרדמוס מודרניים מאמינים שתגיע בשנים הקרובות.

התחזיות של נוסטרדמוס נמשכות עד שנת 3797, אז זהו,מאולי, סימן לבשורות טובות, סביר להניח שהעולם כפי שאנחנו מכירים אותו לא יסתיים ב-2023. אבל מומחי נוסטרדמוס מסכימים ש-2023 אמורה להיות שנה של שינויים ואסונות עמוקים. מלחמה גדולהה קבועה בתחזיותיו לשנת 2023 וכך גם אזכורים של הרס אימפריה גדולה שיכולה להתפרש כסין או רוסיה ואובדן של מספר רב של אנשים באירופה. בנוסף, נוסטרדמוס חוזה ל- 2023 כאוס אזרחי ופיננסי, חוסר יציבות פוליטית, עוני ואפיפיור חדש שיביא אסון לכנסייה. בעוד שרבות מהתחזיות הללו מעורפלות מספיק כדי לחול על מצבים ומדינות רבות, ברור מאוד שנבואת המלחמה קשורה לאירופה, מה שהופך את זה למפחיד במיוחד אם אתה מאמין.

 

מה יקרה אם תפרוץ מלחמה גרעינית

סרטון מערוץ היוטיוב © Vsauce3

מה אם העולם יסתיים
מה יקרה אם תפרוץ מלחמה גרעינית בין שתי מדינות? חורף גרעיני, מושג חדש יחסית שהומצא בשנות השמונים לפני 34 שנים. זה מה שיקרה ליותר מ99% מהאוכלוסייה שישרוד.

מלחמת עולם שלישית, מה הסיכויים?

ערוץ היוטיוב © The Infographics Show (מופע אינפוגרפיקה) מעלה תכנים גיאו פוליטיים בצורה ברורה וקלה להבנה. נכון לחודש ספטמבר 2022 הערוץ צבר 12,234,989 מנויים ו- 4,476,134,722 צפיות. הסרטון הפעם- מלחמת עולם שלישית, מה הסיכויים?

תרגום לעברית: Leon Riabtsev  /  Nitsan Even