משבר המזון העולמי

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך משבר המזון העולמי.

קונספירציית הג'אנק פוד העולמית

קונספירציית הג'אנק פוד העולמית. יצרניות מזון עולמיות חתמו בשנים האחרונות על 'הבטחות אחריות' בה התחייבו לא להוסיף תוספים לא בריאים למוצריהם כגון סוכר, חומרים משמרים, צבעים או חומרי טעם מלאכותיים. אבל אותם יצרני מזון מתעלמים מהבטחותיהם במדינות מתפתחות. סרטון מערוץ היוטיוב © Best Documentary  שצולם בברזיל, הודו וצרפת. כתבת תחקיר על הטקטיקה החדשה של מותגים כמו קוקה קולה, מקדונלד'ס ודומינו'ס פיצה.

משבר המזון העולמי על פי פוטין

משבר המזון העולמי על פי פוטין. נאומו של פוטין במהלך הפסגה ה-14 של מנהיגי מדינות ה-BRICS (ברזיל, רוסיה, הודו, סין ודרא"פ) שהתקיימה בסוף חודש יוני 2022. עבור הנשיא פוטין הפסגה הייתה הזדמנות כדי לקדם סדר עולמי חדש כפי שהוא רואה אותו. סרטון מערוץ היוטיוב True inFo, ערוץ ניתוח חדשות גיאופוליטי עצמאי. הערוץ מגדיר את עצמו במשפט 'מה שלא תראה בערוצי הטלוויזיה תוכל למצוא בערוץ שלנו'. 

משבר המזון העולמי

משבר יוקר המחיה

משבר המחסור במזון. מעודכן לתאריך 21/05/2022

משבר יוקר המחיה

משבר יוקר המחיה צפוי להימשך בחודשים הקרובים, גם אם המלחמה באוקראינה תיפסק כעת. סרטון של פטריק בויל, מנהל קרן גידור, פרופסור באוניברסיטה ובנקאי השקעות לשעבר. בערוץ היוטיוב שלו © Patrick Boyle סרטונים עדכניים על מה שקורה בשווקים בעולם. בין היתר תמצאו בערוץ מידע על מסחר בכלים כמותיים ומימון תאגידי. בערוץ גם ראיונות עם האנשים המעניינים ביותר בתעשייה הפיננסית.