מפעל טסלה בפרימונט

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מפעל טסלה בפרימונט.

טסלה 3 החדשה 2023

טסלה 3 2023

טסלה 3 החדשה 2023. תרגום תוכן, סרטון מערוץ היוטיוב של Andy Slye .

אנדי חוקר את הטכנולוגיה העדכנית ביותר. משנת 2018 הוא הבעלים של טסלה מודל 3 והוא טוען שלמעלה מ-1,400 אנשים רכשו טסלה לאחר שצפו בסרטוני היוטיוב שלו. המטרה העיקרית של הערוץ היא לעזור לאנשים ליהנות ולהבין את העידן הדיגיטלי החדש הזה על ידי מתן סרטונים חינוכיים ומשעשעים שיעזרו לכם להפיק את המרב מהטכנולוגיה, בין אם זו סקירת הגאדג'טים החכמים העדכנית ביותר או סרטון המסביר איזה חשמל מתאים לרכב החשמלי החדש שלכם.  

 

טסלה 3 החדשה, עיצוב מחדש 

טסלה עובדת בסתר על עיצוב מחדש של דגם 3 תחת שם הקוד "היילנד" Project Highland. אבל לא כולם מרוצים מזה, בסרטון הזה  נגלה למה. לפי דוח רויטרס עיצוב מחדש של דגם 3 ייכנס לייצור ברבעון השלישי של 2023. זה יקרה בשני מפעלי טסלה, גיגה שאנגחאי (Giga Shanghai) ופרימונט קליפורניה. המטרה העיקרית של פרויקט Highland כוללת כמה שינויים חיצוניים ושיפור ביצועי מערכת ההנעה של דגם 3 אבל ההתמקדות היא בשיפור כוח המשיכה של הדגם בהתחשב בעובדה שהוא נחשף לפני 7 שנים בתחילת 2016. לפי מקורות שהדליפו את הפרויקט החדש החברה שואפת לייעל את הרווחיות של דגם 3 על ידי הפחתת מספר הרכיבים ומורכבות הפנים והתמקדות בתכונות שבעלי טסלה מעריכים כמו התצוגה. 

התצוגה, אבל לא רק

התצוגה והתוכנה הן בעצם תמצית הליבה של דגם 3  כל כלי הרכב החשמליים מהירים ובעלי יכולת האצה  אבל ההבחנה החשובה בין טסלה מהמתחרים שלה היא בהחלט מסך המגע המרכזי. לאף מכונית אחרת אין תצוגה בגודל הזה עם כוח התוכנה שמאחוריה. זה הערך העיקרי שבעלי טסלה רואים. הטכנולוגיה הזאת היא גם מה שמשך את אנדי, מעלה הסרטון, לרכוש טסלה לפני 5 שנים. ומאז נוספו שידרוגים ושיפורים. טסלה מספקת עדכוני תוכנה בחינם. בין היתר בשנים האחרונות תוספת תכונת PIN לנהיגה השוסיפה שכבת אבטחה למכונית כמו גם מצלמת המחוונים ומצב Sentry להקלטת וידאו ברציפות לניטור סביבת הרכב בחנייה. בנוסף שיפורים כגון קריוקי, משחקים חדשים ואפליקציות להזרמת וידאו. בנוסף, בעקבות אופטימיזציה של יעילות המנוע, בעלי טסלה קיבלו גם תוספת טווח של חמישה אחוזים. החלק הטוב – עדכוני הטייס האוטומטי והנהיגה העצמית. כל אלה הופכים את הבעלות על טסלה למרגשת יותר מכל רכב אחר.

הסרת פיצ'רים

בימים אלו כשטסלה שואפת להגיע לאוטונומיה מלאה ואנחנו מקבלים שיפורים כולל תיקון ריקולים בפועל בין לילה זה מדהים. אבל טסלה לא רק הוסיפה תכונות לדגם 3 הם הסירו תכונות במהלך כמה השנים האחרונות כדי לצמצם עלויות. וזה הרגיז הרבה אנשים. בואו נראה בקצרה מה התכונות שהוסרו ואיך זה קשור לדגם 3 החדש הזה.

התוכן בתהליך תרגום ועריכה