נדל"ן

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך נדל"ן.

איך סין שולטת באפריקה

איך סין הפכה לבוס היחיד באפריקה. לסין יש תוצר של 18.32 טריליון דולר, 1.4 מיליארד תושבים ונפח סחר של 254 מיליארד דולר עם מדינות אפריקה. הענק הכלכלי הזה יוצר שלטון משלו כדי לשלוט בעולם. למרות שאין לו עבר קולוניאלי באפריקה, הוא הפך לאחד השחקנים החשובים ביבשת הזו.

סרטון מערוץ היוטיוב מהנולוגיה © Mahanology המעלה סרטונים המציגים השקפה מציאותית של פוליטיקה, היסטוריה, כלכלה ותרבות גלובלית. מקור שם הערוץ בשמו של אלפרד תייר מהן Alfred Thayer Mahan, גֵאוֹ-אסטרטג והוגה תאוריית העוצמה הימית. רעיונותיו השפיעו על מקבלי החלטות ברחבי העולם ותרמו למרוץ החימוש הימי שקדם למלחמת העולם הראשונה. 

איך סין עוזרת להורדת האינפלציה

כלכלת סין

מעודכן לתאריך 02/11/1022

המלחמה של הממשל הסיני בתעשיות ובענקיות הטכנולוגיה ומדיניות 'אפס קוביד' שלה פוגעות בכלכלת סין ובכלכלות של מדינות המוכרות חומרי גלם לסין. אבל יש צד חיובי לפעולות של שי ג'ינפינג, המדיניות הזו מפחיתה את הלחצים האינפלציוניים בשאר העולם.

כלכלת סין

פטריק בויל הוא מנהל קרן גידור, פרופסור באוניברסיטה ובנקאי השקעות לשעבר. בערוץ היוטיוב שלו © Patrick Boyle סרטונים עדכניים על מה שקורה בשווקים בעולם. בין היתר תמצאו בערוץ מידע על מסחר בכלים כמותיים ומימון תאגידי. בערוץ גם ראיונות עם האנשים המעניינים ביותר בתעשייה הפיננסית.

בועת הנדל"ן בעקבות הקורונה

בועת הנדלן

בועת הנדל"ן בעקבות הקורונה

פטריק בויל הוא מנהל קרן גידור, פרופסור באוניברסיטה ובנקאי השקעות לשעבר. בערוץ היוטיוב שלו © Patrick Boyle סרטונים עדכניים על מה שקורה בשווקים בעולם. בין היתר תמצאו בערוץ מידע על מסחר בכלים כמותיים ומימון תאגידי. בערוץ גם ראיונות עם האנשים המעניינים ביותר בתעשייה הפיננסית. בסרטון הפעם – במהלך מגפת הקורונה מחירי הבתים עלו אפילו מהר יותר ממה שהם עלו בתקופה שקדמה למשבר הפיננסי של 2007. האם מתפתחת בעולם בועת דיור?  

בועת הנדלן

אימפריית הנדל"ן מאחורי דונלד טראמפ

אימפריית הנדל"ן מאחורי דונלד טראמפ. ערוץ היוטיוב Business Casual מגדיר את עצמו כערוץ "מסע חינוכי לדמוקרטיזציה של ההיסטוריה העסקית". תוכלו למצוא בערוץ מגוון סרטונים בנושאים גיאופוליטיים וכלכליים.נכון לחודש פברואר 2020 הערוץ צבר 784,000 מנויים ו- 60,935,549 צפיות. הסרטון הפעם – אימפריית הנדל"ן מאחורי דונלד טראמפ.

ארגון טראמפ הוא קונצרן אמריקאי בינלאומי בבעלות פרטית שמרכזו נמצא במגדל טראמפ במידטאון מנהטן, ניו יורק. הוא כולל מיזמים עסקיים והשקעות של נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ. טראמפ שימש כיו"ר וכנשיא הארגון. כיום, נשיאת החברה היא בתו של טראמפ, איוונקה טראמפ (לקוח מויקיפדיה).
את המיזמים וההשקעות העסקיות של הארגון בין השנים 1971 עד 2017 ניהל טראמפ כיו"ר ונשיא. לארגון טראמפ אינטרסים בפיתוח נדל"ן, השקעות, תיווך, מכירות ושיווק וניהול נכסים. החברה מחזיקה בבעלות, מפעילה, משקיעה ומפתחת נדל"ן למגורים, מלונות, אתרי נופש, מגדלי מגורים, ומגרשי גולף במדינות שונות, כמו כן בבעלותה כמה מאות אלפי מטרים רבועים של נדל"ן מוביל במנהטן.