מסעב חסן יוסף

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית, תמצאו סרטונים תחת הערך מסעב חסן יוסף.

פלסטיני חושף את התעללויות הרשות הפלסטינית

UN Watch הוא ארגון חוץ-ממשלתי הממוקם בז'נבה ומגדיר את מטרתו כ"פיקוח על פעילות האו"ם לפי אמות המידה והעקרונות שנקבעו במגילת האומות המאוחדות". לארגון מעמד של יועץ מיוחד למועצה הכלכלית חברתית של האומות המאוחדות והוא משמש כארגון חבר במחלקת המידע הציבורי באו"ם. הארגון מקושר לוועד היהודי-אמריקני. ערוץ היוטיוב של UN Watch אינו ערוץ מוביל אבל ערוץ חשוב עם תכנים רלוונטים הקשורים גם לישראל. נכון לחודש נובמבר 2018 הערוץ צבר 52,362 מנויים ו- 17,013,628 צפיות. בסרטון הפעם, נאומו של מסעב חסן יוסף ח'ליל, בנו של השייח' חסן יוסף ח'ליל, ממנהיגי תנועת החמאס ביהודה ושומרון; מסוכני השב"כ החשובים בתולדות מדינת ישראל. בשב"כ כינו אותו "הנסיך הירוק", "נסיך" – עקב היותו בנו של בכיר חמאס, ו"ירוק" – בשל צבע הדגל של חמאס. יוסף המיר את דתו לנצרות (ויקופדיה)  תרגום לעברית: Nitsan Even

ארגון UN Watch היה פעיל במאבק כנגד הפרת זכויות האדם שאירעו ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו ובדארפור וכן נאבק כנגד אנטי-ישראליות והבעת רגשות אנטישמיים, הקיימות להשקפתו באו"ם. כמו כן מנטר הארגון את כישוריהן של המדינות המתמודדות לבחירות עבור מועצת האומות המאוחדות לזכויות אדם. אחת הביקורות המרכזיות על מועצת האו"ם לזכויות אדם היא שלמדינות רבות החברות במועצה קיימת היסטוריה בעייתית בנושא זכויות האדם. ארגון UN Watch תיאר את המועצה כגרועה לא פחות מקודמתה, ועדת האו"ם לזכויות אדם. קופי אנאן, מזכ"ל האו"ם לשעבר, שיבח את הארגון והמנהל הכללי של משרד האו"ם בז'נבה, סרגיי אורדזוניקידזה הכיר ב"עבודה החשובה של UN Watch בתמיכה ביישומם הצודק של ערכים ועקרונות מאמנת האומות המאוחדות ותמיכה בזכויות אדם לכל". סוכנות הידיעות הצרפתית תיארה את UN Watch הן כארגון ש"מגן על זכויות אדם בעולם" והן כ"קבוצה לוביסטית, בעלת קשרים חזקים לישראל". (ויקיפדיה) .