מרצדס EQS SUV

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מרצדס EQS SUV.

רכבים חשמליים הדגמים החדשים 2023

מכוניות חשמליות 2023

רכבים חשמליים לקנייה בשנת 2023. תרגום תוכן מערוץ היוטיוב © AUTO DRIVE

מעבר מהפכני ממנועי בעירה לרכבים חשמליים

החסמים לאימוץ מסיבי של הרכבים החשמליים הם המחסור בתשתיות לטעינה ציבורית מהירה והעלות הגוברת של סוללות.

עשרות דגמים חדשים

חרף זאת, עשרות דגמים חדשים ממשיכים להגיע לשוק. מדטרויט ועד שנחאי, יצרני רכב וקובעי מדיניות ממשלתיים אימצו את הרעיון של רכב חשמלי בזכות ההבטחה לספק תחבורה נקייה ובטוחה יותר. מעבר לכך, מדינות אירופה וגם קליפורניה קבעו את 2035 כתאריך היעד לסיום המכירות של רכבי בעירה חדשים.

החל משנת 2023 גל של מכוניות יגיע לשווקים הגדולים בעולם. למרות שבכירי התעשייה והחזאים אינם מסכימים לגבי המהירות בה כלי רכב חשמליים יכולים להשתלט על שוק הרכב העולמי, זה מתקרב בצעדי ענק. בסין, שוק הרכב הגדול בעולם, תפסו כלי רכב חשמליים כ-21% מהשוק. באירופה, רכב חשמלי מהווה כ-12% מסך המכירות של רכבי נוסעים. גם אם בארצות הברית נתח השוק של המכוניות החשמליות הוא רק כ-6% הנתון הזה עומד להשתנות בקרוב.

הרכבים החשמליים החדשים בשנת 2023

העידן המודרני של רכבים חשמליים כבר כאן. שנת 2022 כונתה התקופה שבה כלי רכב חשמליים ראו שחר חדש. חברות רבות קפצו על המגמה לייצר דגמי מכוניות חשמליות חדשות. בשנת 2023 צפויים לצאת לשוק דגמים נוספים. האם אתם צריכים לחכות לשנת 2023 כדי לקנות מכונית חשמלית חדשה?

הרכבים בסרטון:

אאודי A6 e-Tron  / פיסקר אושן  /  לקסוס RZ 450e  /  ב.מ.וו  i5 /  פיאט פנדה / ניסאן אריאה  / קיה EV9 / מיני קופר / לוטוס אלטרה /  מרצדס EQE  /  מרצדס EQS SUV