לוגן ברודבנט

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך לוגן ברודבנט.

טריקים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם

Dude Perfect דוד פרפקט היא קבוצת בידור ספורטיבי פופולרית מפריסקו, טקסס, מייסדיה הם קובי קוטון, גארט הילברט, טיילר טוני, קורי קוטון, קודי ג'ונס. חברי הקבוצה מחזיקים במספר שיאי גינס. ערוץ היוטיוב של הקבוצה מעלה סרטונים קומיים ואתגריים בכל נושא אפשרי. נכון לחודש ספטמבר 2019 הערוץ צבר 45,699,042 מנויים ו- 8,818,395,184 צפיות. בסרטון הפעם – טיפים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם בזריקת בומרנג לוגן ברודבנט. תרגום לעברית: אבנר עוקבי.

בומרנג הוא נשק עשוי עץ שנועד לזריקה, כיום משמש בעיקר לספורט. הבומרנג מסתחרר תוך כדי מעופו באוויר, ויכול לגמוא מרחקים ארוכים. בומרנגים רבים מתוכננים כך שאם הם נזרקים בצורה נכונה, הם עפים במעגל גדול וחוזרים לנקודת המוצא. מתקנים דמויי בומרנג, כולל "מקלות הטלה", היו בשימוש בכל העולם למטרות ציד, פולחן ופנאי. מקורם לא ברור די צורכו. מחקרים הראו ששבטים קדומים באירופה השתמשו בסוגים מיוחדים של קרדומי השלכה. כמו כן, במצרים העתיקה היה מקל מיוחד שהשימוש בו היה מותר רק לפרעונים, כדי לצוד ציפורים. אולם הארץ המפורסמת ביותר בבומרנגים שלה היא אוסטרליה, שם השתמשו האבוריג'ינים בבומרנגים אלפי שנים. כיום, בומרנגים משמשים בעיקר לספורט. ישנם סוגים שונים של תחרויות. הבומרנג הספורטיבי המודרני, עשוי מעץ לביד פיני, פלסטיק, או חומרים מרוכבים, ומגיע בצורות וצבעים שונים. כל שנה זוגית נערכים משחקי גביע העולם בבומרנג, כשארצות הברית וגרמניה שולחות את הנבחרות המובילות. שיאי העולם מתועדים על ידי איגוד הבומרנג העולמי וכוללים 80 תפיסות ב-5 דקות, 5 תפיסות ב-14.6 שניות, ומרחק שיא של 238 מטר, שממנו חזר הבומרנג במדויק לזורק. (לקוח מויקיפדיה)

טריקים לזריקת בומרנג עם אלוף העולם