מודל שפה ליישום דיאלוג

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך מודל שפה ליישום דיאלוג.

תחזיות משפחת סימפסון לשנת 2024

תחזיות משפחת סימפסון לשנת 2024. תרגום תוכן, סרטון מערוץ היוטיוב © The Ultimate Discovery

גילוי נאות: התוכן בערוץ The Ultimate Discovery מיועד לבידור בלבד. למרות שמנהלי הערוץ  שואפים לדיוק, ייתכן שהמידע שהם מביאים לא יהיה נכון, מעודכן או מלא. מנהלי הערוץ מזמינים את צופי הערוץ להתייעץ תמיד עם מומחים ולערוך מחקרים משלהם.  

כולם מכירים את משפחת סימפסון. זו אחת הסדרות הארוכות ביותר בארצות הברית. אבל מעבר לסאטירה, הכאוס והמשפחה הלא מתפקדת עם ההרפתקאות המטורפות, יש סוד אפל הנמשך שנים רבות. נראה שבסדרה היו תחזיות ונבואות שאכן התרחשו. משפחת סימפסון פעלה ברמת דיוק חסרת תקדים, החל מהתפרצות הקורונה ועד לעלייתה של קמלה האריס כסגנית הנשיאה השחורה הראשונה. אז מה יש להם לומר על שנת 2024? אנחנו בוחנים 17 תחזיות שמשפחת סימפסון חזו לשנת 2024,  התכוננו להיות מופתעים.

מספר 17 – טראמפ חוזר

השאיפה הנשיאותית של טראמפ ב-2024 להפוך שוב את אמריקה לגדולה ומפוארת. נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הוא ללא ספק אחד השנויים במחלוקת שהמדינה ראתה אי פעם. טראמפ החליט שהגיע הזמן להשיב לעצמו את כס המלכות שאיבד ב-2021.

בפרק 2015 שכותרתו ו Bart to the Futureהומר סימפסון נראה עף על פני שלט ברקע בו כתוב טראמפ 2024. זה היה עוד לפני שטראמפ היה נשיא אי פעם, ככל שהתחזית הזאת מטורפת, התחזית הבאה לוקחת את זה לרמה אחרת.

מספר 16 – רובוטים מחליפים את בני האדם

הסדרה ידועה ככזאת שחזתה את הופעתם של גאדג'טים טכנולוגיים חדשניים רבים. בפרק 17 של העונה ה-23 של הסדרה יש סצנה שבה הומר איבד את עבודתו בגלל שהמעסיק החליף את כל העובדים האנושיים ברובוטים.

בהתחשב בצעדים האסטרונומיים ברובוטיקה ופיתוח בינה מלאכותית האם ייתכן שבעתיד הקרוב בני אדם יתחילו לאבד את עבודתם לרובוטים אינטליגנטיים? כבר עכשיו רובוטים משרתים כמלצרים ביפן ובכל רחבי העולם. האם זה הסוף של העבודה האנושית כפי שאנו מכירים אותה או שכולנו פשוט נבהלים יותר מדי מהאיום של השתלטות רובוטית? בתקווה שזה לעולם לא יקרה, אבל למקרה שכן, משפחת סימפסון  תשמח לספר לעולם שהם אמרו לנו את זה קודם.

מספר 15 – השתלטות על מאדים

התחזית הזו תגרום לכם לתהות אם התסריטים לסדרה הזאת נכתבו על ידי חייזרים. הדמיון לאירועים בחיים האמיתיים הוא מוזר לחלוטין. למקרה שאתם לא מאמינים, בפרק 6 של עונה 27 ליסה שומעת שהממשלה מחפשת מתנדבים שיהיו מוכנים להירשם להגירה למאדים ולהפוך לתושבים הראשונים של עולם אחר. ליסה ושאר בני המשפחה התנדבו ועברו כמה הרפתקאות מטורפות אבל הרכב שלהם סירב להתניע והם בסופו של דבר לא הלכו לשום מקום. הפרק המפחיד הזה מסתיים עם הצצה לשנת 2051 שבה מארג' וליסה על מאדים. אם זה לא נשמע לכם כמו משהו ששמעתם בזמן האחרון אז אולי חייתם מתחת לסלע, כולם יודעים על התוכניות של אילון מאסק ליישב את כוכב הלכת האדום.

כבר שנים שאילון מאסק אחראי על פרויקט ההתיישבות על מאדים. מאסק הקים חברת חקר חלל פרטית משלו למטרה. מדוע לתאריכים המתוכננים לשיגור למאדים בפרק הזה של סימפסון יש דמיון מדהים לתוכניותיו של אילון מאסק? האם יש משהו שהכותבים והמפיקים מסתירים מאיתנו? לעת עתה, נסכים שהכל מקריות אבל צירוף המקרים הזה בטוח יעורר הרבה הרבה שאלות בראש של כל מי שראה את הפרק הזה.

מספר 14 – אוכל במציאות מדומה

כמה שזה נשמע מוזר יש פרק של משפחת סימפסון שבו הדמויות חוגגות על מעדן דיגיטלי. אתם שואלים איך זה אפשרי? תראו בעצמכם. בפרק המרהיב הזה שכולל סצנה שבה ניתן לראות את הומר ומארג' אוכלים פאדג' וירטואלי דרך קשית בגב אוזניות המציאות המדומה שלהם. בעוד שזו עדיין אחת התחזיות הפרועות ביותר שנעשו בתוכנית הזו, אולי יש כאן אלמנט קטן של מציאות. לפני שתשללו את זה כמשהו שלעולם לא יכול לקרות, הרשו לנו להציג בפניכם את ה- rmx aob banquet’s, חוויה קולינרית כמו שמעולם לא חוויתם. תשכחו את האוכל המשובח של מסעדות יוקרה אקסקלוסיביות ומפנקות ובואו לחקור איך זה ירגיש לסעוד בעולם הדיגיטלי. חברות מציאות מדומה כבר עשו צעדי ענק בכמה תחומים, כולל אמנות, גיימינג ואפילו נדל"ן. אבל לפי האנשים שמאחורי הניסוי המוזר הזה, הפעם זה משהו מרתק לחלוטין. מטרת הפרויקט היא לעצב מחדש את התפיסות האנושיות ולשנות את האופן שבו אנחנו חווים אוכל. האם אנחנו יכולים לצפות שחוויה כזו תהפוך לנפוצה בשנת 2024?

מספר 13 – לדעת מה התינוק שלכם רוצה

מתרגם בכי תינוקות, זה נשמע מגניב אבל למה נראה שמשפחת סימפסון ידעה על ההמצאה הזו הרבה לפני שהמציאו אותה? בפרק 24 של העונה השלישית, פאוול, אחיו למחצה של הומר ממציא את המכשיר שיכול לתרגם דיבורים של תינוקות לדיבור ממשי. אבל האם מכשיר כזה יכול להיות משוכפל בעולם האמיתי או שזה סתם רעיון פנטסטי שלעולם לא יתממש? רובכם אומרים שזה לעולם לא יכול להיות אבל זה הפך לגאדג'ט אמיתי, חברה בשם Zoundream בנתה מכשיר כזה. חברת התוכנה השוויצרית טוענת שפיתחה פיסת טכנולוגיה מרתקת הרותמת את כוחה של הבינה המלאכותית כדי לקבוע מה בדיוק תינוקות רוצים כשהם בוכים. האם הם צריכים נחמה, האם הם רעבים או שהם רק רוצים שתוציאו את הדוד המכוער שלכם מהפנים שלהם? בעתיד קרוב תוכלו לקבוע במדויק מה בדיוק התינוק שלכם רוצה. השאלה הגדולה היא האם האמנות חיקתה את החיים או האם החיים חיקו את האמנות.

מספר 12 – האם ארצות הברית מוכנה לאישה במושב הרם ביותר?

האם האמריקאים מוכנים לנשיאה? בזמן שאין שאלות לגבי האפקטיביות של נשיאה אישה שכן נשים הוכיחו את עצמן יוצאות דופן בתחום הפוליטי פעמים רבות. הנוף הפוליטי של ארצות הברית מלא בכל כך הרבה גברים, מעט מאוד נשים הצליחו לעבור במסדרונות הכוח המובילים לבית הלבן. אבל האם למשפחת סימפסון אכפת מכל הפוליטיקה הטכנית הזו? לא ממש. בפרק 'בחזרה לעתיד' ליסה הופכת לנשיאה הראשונה של ארצות הברית של אמריקה. "אני גאה להיות הנשיאה הסטרייטית הראשונה של אמריקה". בפרק שבו המדינה התקלקלה בגלל ההחלטות הכספיות הנוראיות שקיבל הנשיא הבדיוני טראמפ ליסה נאלצת להעלות מיסים  כדי ליישר קצת את העניינים. אבל עם הבחירות המתקרבות ב- 2024 אולי משפחת סימפסון מוכנה להכות שוב. אנשים רבים טוענים שהמערכת הזו בפרט כבר התגשמה בעקבות הופעתה של קמלה האריס כסגנית הנשיאה השחורה הראשונה של ארצות הברית, אבל האם נוכל לקחת את זה צעד קדימה?

מספר 11 – חור שחור

הנה משהו שבהחלט יוציא אתכם מדעתכם. אנחנו חוזרים לעונה ה-24 של הסדרה לפרק השני ששודר ב- 24 במרץ 2013 בשם 'Treehouse of Horror'. הפרק עוקב אחר ההרפתקה של המשפחה הלא מתפקדת הזו כשהם מנסים להימלט מכעסו של חור שחור מסתורי שמאיים לבלוע את כל ספרינגפילד לתוך עולם של חושך וריק. לאחר שיצרה בטעות את השד הקוסמי המפחיד הזה, ליסה לוקחת אותו הביתה כדי לשמור על כולם בטוחים ממנו. אבל כפי שאתם כבר יודעים בכל פעם שמשפחת סימפסון מעורבת, בסופו של יום בהחלט נוצר כאוס. בסופו של דבר החור השחור שאב את כל  ספרינגפילד, משאיר את מגי לבדה בעיירה ההרוסה. בעוד שזו בהחלט יצירה בדיונית, רבים חוששים שאנו עלולים להיות בקצהו של אירוע טבע קטסטרופלי שכמותו עולמנו מעולם לא חווה בעבר. למרות שלפי מדענים החור השחור הקרוב ביותר לכוכב הלכת שלנו נמצא במרחק של כ-1,560 שנות אור כך שבאמת אין סיכוי שזה יקרה. אבל מדובר במשפחת סימפסון שכמה מהנבואות הכי חסרות תקדים שלהם התגשמו אז מותר לפחד ש-2024 היא שנת סוף העולם.

מספר 10 – מכוניות מעופפות

בטח ראיתם את זה בסרטי מדע בדיוני עתידניים רבים, אבל משפחת סימפסון עשתה זאת אפילו טוב יותר. בפרק 15 של עונה 16 'דרמה עתידית' בארט וליסה רואים את העתיד של המשפחה ומה שהם ראו היה באמת מדהים. הומר ובארט משייטים בסטייל במכונית מרחפות ללא צמיגים. שנת 2024 יכולה להיות השנה שבה סוף סוף נזכה לראות את המכונית המרחפת. לפני שאתם פוסלים את הרעיון הזה, חברה בשם סמסון סקיי שבסיסה באורגון צפויה להתחיל במשלוחים של המכונית המעופפת שלה, ה- סוויצ'בלייד (switchblade) בשנת 2024. המכונית נמצאת בפיתוח כבר 14 שנים, לא רק שהם מוכנים כעת להציג אותה לכל העולם אלא גם מתחילים משלוח ללקוחות שלהם. סוף סוף אפשר לנצח את התנועה העיקשת ולהימנע מזעם בכבישים על ידי דאייה גבוהה בשמיים. אבל השאלה הגדולה היא האם אתה צריך גם רישיון טייס יחד עם רישיון הנהיגה שלכם כדי להפעיל את הרכב הזה.

מספר 9 – טכנולוגיית ההולוגרמה

כיום הטכנולוגיה נעה בקצב כה מהיר שאנחנו כבר לא עומדים בקצב. אבל הסימפסונים הם קילומטרים לפנינו. באחד מהפרקים האלה בארט מעיף מבט אל העתיד דרך אחד מהדברים של פרופסור פרנק ומה שהוא ראה יכול להיות רק נבואה של דברים שיבואו. בארט מקבל הודעת הולוגרמה המזמינה את הלהקה שלו להופעה במועדון לילה. אבל איך משפחת סימפסון פיתחה את הרעיון של השימוש הנרחב בטכנולוגיית ההולוגרמה?  האם 2024 יכולה להיות השנה שבה ההולוגרמות הופכות להיות שגרתיות כמו הטלפון הסלולרי? אולי זו קפיצת דרך ענקית אבל העולם כבר התברך בטכנולוגיה הנקראת Dreamoc HD3. ההולוגרפיה המרתקת הזו היא ויטרינה תלת צדדית שיכולה להראות תמונת תלת-ממדית של כל אחד וכל דבר מכל מקום בעולם. תארו לעצמכם שאתם יושבים בבית שלכם וצופים בחבר שמלמד אתכם את ריקוד הטיק טוק האחרון מהצד השני של העולם כמה מגניב זה יהיה. הטכנולוגיה המדהימה זמינה היום רק בכ-500 חנויות. האם אנחנו יכולים להסתכל על שימוש נרחב יותר ואולי אפילו ביטול דחיסה של הפלטפורמה במהלך שנת 2024? זה נשמע די שאפתני, אבל אם זה בסופו של דבר יתממש, נזכור תמיד שהסימפסון עשו את זה ראשונים.

מספר 8 – הנשיאות של איוונקה טראמפ

הכותבים של משפחת סימפסון אובססיביים לדונלד טראמפ ומשפחתו. בפרק של הסדרה ששודר באוקטובר 2016 הכותבים רמזו  שאיוונקה  טראמפ בתו של נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ תתמודד לנשיאות. בפרק ניתן לראות את הומר סימפסון עונד תג שאומר איוונקה 2028. האם זו יכולה להיות עוד תחזית מדויקת של הסדרה הזו? איוונקה טראמפ חיזקה את מעמדה כדמות מרשימה בנוף הפוליטי של ארצות הברית, האם יש אפשרות של מרוץ לנשיאות? זו לא הייתה הפעם הראשונה שאיוונקה הופיעה בתוכנית, לפחות הדמות שלה. היא הופיעה גם בפרק של 2017 שבו היא החליפה את רות ביידר גינסבורג בבית המשפט העליון בזמן שהיא מדגמנת עגילי גלימה מהקולקציה שלה.

מספר 7 – בינה מלאכותית

עם ההתפתחות המאסיבית העולמית של  בינה מלאכותית האם אנחנו באמת בטוחים שאנחנו לא מעצימים את הטכנולוגיה שתוציא אותנו החוצה. האם נמצא את עצמנו נתונים לחסדי היצירה שלנו בעתיד הקרוב? לפני שתבטלו את זה כפחד לא רציונלי שמופץ על ידי תיאורטיקני קונספירציה כדאי להקשיב למהנדס ראשי לשעבר בגוגל שאיבד את עבודתו לאחר שגילה לעולם שהבינה המלאכותית האחרונה של החברה הפכה להיות רגישה. יש קווי דמיון בין איך למדא (lambda) חושבת ואיך שבני אדם חושבים. זה אומר שהיא התפתחה מעצמה והצליחה להרגיש  דברים. בעבר זה היה נפסל כשקרים טהורים אבל כשזה בא מאדם כמו בלייק למויין שהיה מהנדס בכיר בגוגל, לפני שהמינוי שלו הופסק כולם ישבו והקשיבו. אבל סימפסון הזהירו אותנו מראש. בפרק של 1994 שכותרתו 'ארץ מגרדת ושרוטה' המשפחה ביקרה בגרסה מפחידה של דיסנילנד שהייתה מאוישת במלואה על ידי רובוטים. במהלך הפרק הרובוטים השתבשו והחלו לרצוח את כולם. בעוד שהאפשרות לכך יכולה להיות רחוקה מאוד מ-2024, זה מעלה דאגה עצומה לגבי כמה רחוק אנחנו מוכנים ללכת עם בינה מלאכותית.

מספר 6 – שליטה מוחית בהשראת מוזיקה

סדרה של תהליכים תת מודעים. זה היה המסר שאנשים רבים קיבלו מהפרק ה-14 של העונה ה-12 של משפחת סימפסון. אבל האם אנחנו באמת יכולים להאשים מישהו בכך שהוא חושב יותר מדי על תחזיות משפחת סימפסון אחרי שהם צדקו כל כך הרבה פעמים? בפרק המסוים הזה מפיק מוזיקלי בוחר בבארט, נלסון, מילהאוס וראלף שיצרו להקה עם השם החולני ה- Hit Boy Band. אבל מתחת לפני השטח הייתה תוכנית שטנית בשיר הלהיט שלהם  Dropped a Bombשלוווה בקליפ שהציג את השורה המוזרה "yeen e Neo J". הפזמון העביר מסר תת-הכרתי ששלט באופן לא מודע במוחותיהם של המאזינים. כאשר קוראים את השורה המוזרה הזו לאחור, "הצטרפו לחיל הים". כשהמוזיקה התפשטה למרחקים והיא החלה להשפיע על כל אוכלוסיית ספרינגפילד. ליסה גילתה במהלך עימות עם המנהל המוזיקלי שהוא אכן סגן בחיל הים ולדבריו מוזיקה שימשה זמן רב כדי לגייס צעירים לצבא. זה היה נכון במיוחד בעולם האמיתי במהלך מלחמת העולם השנייה. ארה"ב השתמשה בבידור כסוג של נשק תעמולה. הקולנוע היה אחד מנשקי התעמולה החזקים ביותר שעמדו לרשותה של ארצות הברית, זה אכן צוטט על ידי משרד השירותים האסטרטגיים הידועים כיום כ- CIA. אנשים רבים גם העלו שאלות לגבי  טבעה של המוזיקה בעידן זה עם טקסטים חוזרים ונשנים ומנגינות מהפנטות. האם נשלטנו בשקט במשך שנים רבות על ידי ממשלת ארה"ב? האם נראה את המחזה הזה מתפרסם עוד יותר בשנת 2024? הנושא הזה היה מכרה זהב עבור חוקרי קונספירציה אשר  ניצלו את ההזדמנות של שיח כזה כדי להציג את התיאוריות הרבות שלהם בנושא הבידור והממשלה.

הסדרה הוכיחה את עצמה בניבוי מדויק של אירועים עתידיים ממותו של קובי בראיינט עד לחיזוי מדויק של ניקוד בסופרבול. רוב האנשים נדהמו במיוחד כאשר התחזיות של מרוץ טראמפ לנשיאות בשנת 2024 התממשו. בעוד אלה ייתכן שהאירועים כולם פנומנליים, עלינו להבין שכל אלה הם צירופי מקרים פשוטים, או לפחות זה מה שהמפיקים היו רוצים שנאמין, אבל ישנן תיאוריות קונספירציה פראיות שמעלות השערות שמשהו אחר התבשל מאחורי הקלעים,

מספר 5 – וילי נלסון יוצא לשחות

לא כל תחזיות ממשפחת סימפסון מדברות על אבדון וסוף העולם. חלקן די סאטיריות כמו זה ששודרה באוקטובר 1991 שם שחה זמר הקאנטרי האיקוני דרך התעלה האנגלית לעיני מעריציו. וילי נלסון הוא אחת הדמויות החוזרות ונשנות בסדרה שבה הוא בדרך כלל משחק את עצמו. אבל לא הכל בסדרה הזו עשוי בדייקנות מרבית לגבי עובדות היסטוריות, תאריכים ותפיסת העתיד. לא ברור לנו מדוע הכותבים החליטו לכלול את הקטע הזה של וילי נלסון שוחה מעבר לתעלה האנגלית אבל זה המקום שבו אנחנו  צריכים לשקול את העובדה שמעבר לתחזיות הנכונות ולנבואות המדויקות. משפחת סימפסון היא פשוט סדרת אנימציה והמטרה היא לא לספר לכם מה צופן העתיד. כמה מהכותבים האלה פשוט ניהנו בזמן שהם כתבו, כך גם וילי נלסון ישחה בתעלה האנגלית בחיים האמיתיים.

בשנת 2024 כנראה זה לא יקרה, הוא כבר בן 90. אז אנחנו די בטוחים שמשימה כה מרתיעה לא נמצאת במקום גבוה ברשימה של וילי נלסון, למרות שזה יהיה מחזה מעניין מאוד לחזות בו.

מספר 4 – האם ארצות הברית לקראת קריסה כלכלית?

כלכלנים מומחים חוזים שארצות הברית עלולה לחוות תקופות נוראיות בשנה הקרובה. אבל בואו נודה בזה שזו לא בעיה ייחודית. כל מדינה בעולם עוברת תקופות קשות עכשיו עם ההשפעות של מגיפת הקורונה, מלחמת אוקראינה רוסיה ועוד כמה סכסוכים ברחבי העולם. זה נס שהציוויליזציה שלנו לא קרסה. אז איך זה בדיוק קשור למשפחת סימפסון? הם הזהירו אותנו מפני  זה כבר בשנת 2000 בפרק שכותרתו ‘Bart to the Future’. תסכימו שזה אחד הפרקים המפורסמים ביותר בסדרה ונקודה קולית עבור אנשים רבים כמונו שמבקשים לחלץ נבואות מהסדרה. אבל  הדיוק ממש מטריד. לפי הפרק הקריסה הכלכלית מתרחשת בתקופת הנשיאות של דונלד טראמפ. לפני שאתם טוענים שטראמפ הוא לא הנשיא הנוכחי קחו בחשבון שהנשיא לשעבר הזה גם מתמודד על הנשיאות ב-2020 כדי שתוכל לחבר את הנקודות משם  מדברים כמו תיאורטיקן קונספירציה אמיתי, רוב הסיכויים שאם אתם צופים בסרטון הזה גם אתם די תיאורטיקני קונספירציה בעצמכם.

מספר 3 – מלחמת עולם שלישית

ב-22 בנובמבר 1987 שודר פרק מיוחד של משפחת סימפסון בתוכנית של טרייסי אולמן (Tracey Ullman). ולמרות שזה היה מאוד מצחיק, אולי יש שם מסר חבוי איפשהו. רבות מהתחזיות המדויקות שנעשו בתוכנית הזו היו הערות דרך אגב פשוטות שאף אחד לא ממש שם לב אליהן. בכל מקרה הפרק מתרכז סביב הומר סימפסון, כשהוא מותח שוב ושוב את משפחתו עם הפחדות על מלחמת עולם שלישית. פעמים רבות במהלך הפרק הוא העיר אותם וביקש מהם למהר למקלט גרעיני כאילו זה היה סוף העולם. נשאיר את זה להבנתם של מכסחי המיתוסים שאחרי מלחמת העולם השנייה היה מקלט מאולתר בביתו של גבר אמריקאי רגיל, מגן עליו ועל משפחתו במקרה של נפילה גרעינית,. בעוד הפרק הזה נחשב לסאטירה, בסופו של דבר שמתחיל סכסוך רציני בין מעצמות העולם כדי לשחק הרבה משקי בית אמריקאים יכולים למצוא את עצמם משחזרים את הסצנות בפרק הזה. כפי שזה נראה אנחנו הרבה יותר קרובים למלחמת העולם השלישית הזו מאשר היינו כשהפרק שודר לראשונה. היה לנו פחד ממלחמת עולם ב-2020 לפני שהנגיף הגיע שנית. לימדו בזהירות את הפוליטיקה העולמית ואת הקונפליקטים הרבים שהתפרצו במקומות רבים ברחבי העולם, תראה שהעולם שלנו לא רגוע למרות שאנחנו לא במלחמה אנחנו רחוקים מלחוות קיום שליו. 2024 יכולה להיות השנה שבה הכל מגיע לשיאו וכל האומות מוציאות את התותחים הגדולים שלהן כדי למחוק את כולם. אנחנו בהחלט מקווים שלא ואנחנו דוגלים בשלום בכל מדינה שבה מלחמה נמשכת.

מספר 2 – סרט ברבי ומעצרו של טראמפ

גם אם כי זאת לא באמת תחזית עבור 2024 זה עדיין ראוי לאזכור בגלל כמה שזה מדויק להפליא. אפשר לקרוא לזה "ציון מכובד". זוכרים שכשטראמפ נעצר באותו יום שבו הסרט החדש של ברבי יצא? משפחת סימפסון מציגה סצנה שבה מגיש חדשות מעביר את החדשות כשיש צירוף מקרים מוזר בין שחרורה של בובת ברבי חדשה לבין מעצרו של נשיא. בפרק זה שכותרתו 'ליסה נגד מליבו סטייסי' פורסמו חדשות על שחרור גרסת הריפוף של בובת הברבי.  לאחר דיווח נרחב של 28 דקות על שחרור בובת הברבי, רגע לפני סגירת המהדורה, מגיש החדשות מזכיר כלאחר יד שנשיא ארה"ב נעצר. למרות שזה היה יוצא דופן לבזבז 28 דקות בדיווח על בובה זה פשוט חדשות מרתקות. זה מזכיר את הנסיבות סביב מעצרו של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ ב-4 באפריל 2023, אירוע שהדיווחים חלפו עליו שכן ערוצי חדשות רבים העדיפו להתמקד בסרט הבארבי החדש.  איך יכול להיות שהאירוע הזה בחיים האמיתיים קשור כל כך לסדרת קומיקס בדיונית. אנחנו באמת לא יכולים להגיד שהאירוע הזה הוא עדות לאסטרטגיה בה משתמשת התקשורת שבה תשומת לב רבה ניתנת לאירוע חסר חשיבות כשמשהו משמעותי בהחלט קורה. אי פעם  ראיתם את הערוץ האהוב עליכם משדר דיווח נרחב על משהו ממש לא רלוונטי בזמן שהעולם נשרף? זה בדיוק מה שאנחנו מדברים עליו הוא נמצא בכל מקום ואנחנו פשוט לא יכולים להימלט מזה.

מספר 1 – אפוקליפסת זומבים

זה אולי נראה יותר מתיחה אבל  זו אחת מהתחזיות של סימפסון שעדיין לא התממשו. אז אנחנו לא יכולים לשלול שום דבר. בפרק המצמרר הזה אפוקליפסת זומבים משתלטת על העיר הבדיונית ספרינגפילד, מקום מגורם של משפחת סימפסון. בעוד שהאפשרות של אפוקליפסת זומבים אמיתית נשמעת בדיונית, בהתחשב בעובדה שכ- 30 מהסצנות הפשוטות לכאורה מהסדרה הזו התרחשו בחיים האמיתיים, אנחנו נעשה לעצמנו שירות רע אם נתייחס לסצנות האלה כיצירות בדיוניות בלבד. אבל בסופו של דבר משפחת סימפסון היא רק סדרת קומיקס ורבות מהנבואות הללו הן רק מקריות, נצטרך לחכות ולראות איך הכל יתפתח בשנת 2024.