לוטוס אלטרה (Eletre)

באתר זה מה זה (זהמהזה) zemaze.co.il, מיזם שיתופי חברתי להעלאת סרטונים מכל העולם עם כתוביות בעברית תמצאו סרטונים תחת הערך לוטוס אלטרה (Eletre).

המכוניות החשמליות 2023

רכבים חשמליים 2023

המכוניות החשמליות 2023. תרגום תוכן, סרטון מערוץ היוטיוב ©  Fully Charged Show.

מעבר מהפכני ממנועי בעירה לרכבים חשמליים

לפי אנליסטים ובכירים בתעשייה החסמים לאימוץ מסיבי של הרכבים החשמליים הם המחסור בתשתיות לטעינה ציבורית מהירה והעלות הגוברת של סוללות. העלות מונעת ממחסור בחומרים מרכזיים ואי ודאות לגבי סובסידיות ממשלתיות בארצות הברית, סין ואירופה (שלא לדבר על המצב בישראל).

עשרות דגמים חדשים

חרף זאת, עשרות דגמים חדשים ממשיכים להגיע. תעשיית הרכב מזרימה יותר מטריליון דולר למעבר מהפכני ממנועי בעירה לרכבים חשמליים. מדטרויט ועד שנחאי, יצרני רכב וקובעי מדיניות ממשלתיים אימצו את הרעיון של רכב חשמלי בזכות ההבטחה לספק תחבורה נקייה ובטוחה יותר. מעבר לכך, מדינות אירופה וגם קליפורניה קבעו את 2035 כתאריך היעד לסיום המכירות של רכבי בעירה חדשים.

החל משנת 2023 גל של מכוניות סדאן, רכבי שטח וכמו כן טנדרים יגיע לשווקים הגדולים בעולם. למרות שבכירי התעשייה והחזאים אינם מסכימים לגבי המהירות בה כלי רכב חשמליים יכולים להשתלט על שוק הרכב העולמי, זה מתקרב בצעדי ענק. בסין, שוק הרכב הגדול בעולם, תפסו כלי רכב חשמליים כ-21% מהשוק. באירופה, רכבים חשמליים מהווים כ-12% מסך המכירות של רכבי נוסעים. גם אם בארצות הברית נתח השוק של הרכבים החשמליים הוא רק כ-6% הנתון הזה עומד להשתנות בקרוב.

הרכבים החשמליים החדשים בשנת 2023

שנת 2023 מסתמנת כשנה נהדרת עבור שרשרת האספקה ​​של רכבים חשמליים חדשים. הרבה דגמים חדשים נוצצים מגיעים אלינו בכל הצורות והגדלים מכל פינה בכדור הארץ. זמני האספקה ​​של הדגמים החדשים גם הולכים ומתקצרים. אם אתם מתקשים לעקוב אחר המבחר של המכוניות החשמליות החדשות ג'ק סקרלט כאן כדי לעזור. בסרטון הזה תגלו את כל המכוניות החשמליות החדשות של 2023. מכוניות שנכנסו לייצור ויימסרו ללקוחות בשנת 2023 ומכוניות שיחשפו השנה ויהיו זמינות בשנה הבאה. סרטון מערוץ היוטיוב ©  Fully Charged Show. ערוץ Fully Charged הוא ערוץ האנרגיה הנקייה ורכב חשמלי מספר 1 בעולם. הערוץ מעלה ביקורות וסקירות של כל הרכבים החשמליים המוצעים כעת למכירה. זה כולל סקירות ווידאו, ביקורות כתובות וגם מדדי מפתח עבור כל אחת מהמכוניות החשמליות בשוק. מנחי הערוץ הם הסופר, השדר והשחקן רוברט לוולין, מאדי מואט, ג'ק סקרלט, הלן צ'רסקי, צ'לסי סקסטון ואנדי טורבט.

המדינות והמכוניות החשמליות בסרטון:

בריטניה

ווקסהול / אופל

אופל קורסה

אופל מוקה

לוטוס אלטרה (Eletre)

לנד רובר דיפנדר

MG סייברסטר

הולנד

סקוואד סולאר סיטי קאר Squad Solar City Car

לייט אייר Lightyear 2

איטליה

אבארט 500e

מזראטי גראן טוריסמו

צרפת

פיג'ו e-308

סיטרואן Ë-C4 X

רנו 5 חשמלית

שוודיה

וולוו פולסטאר

וולוו ex40

גרמניה

ב.מ.וו iX1

ב.מ.וו i5

אודי Q8 e-tron

אודי Q6 e-tron

יפן

דרום קוריאה

וייטנאם

סין

ארה"ב.

 תוכן הסרטון בתהליך עריכה ותרגום

 

רכבים חשמליים הדגמים החדשים 2023

מכוניות חשמליות 2023

רכבים חשמליים לקנייה בשנת 2023. תרגום תוכן מערוץ היוטיוב © AUTO DRIVE

מעבר מהפכני ממנועי בעירה לרכבים חשמליים

החסמים לאימוץ מסיבי של הרכבים החשמליים הם המחסור בתשתיות לטעינה ציבורית מהירה והעלות הגוברת של סוללות.

עשרות דגמים חדשים

חרף זאת, עשרות דגמים חדשים ממשיכים להגיע לשוק. מדטרויט ועד שנחאי, יצרני רכב וקובעי מדיניות ממשלתיים אימצו את הרעיון של רכב חשמלי בזכות ההבטחה לספק תחבורה נקייה ובטוחה יותר. מעבר לכך, מדינות אירופה וגם קליפורניה קבעו את 2035 כתאריך היעד לסיום המכירות של רכבי בעירה חדשים.

החל משנת 2023 גל של מכוניות יגיע לשווקים הגדולים בעולם. למרות שבכירי התעשייה והחזאים אינם מסכימים לגבי המהירות בה כלי רכב חשמליים יכולים להשתלט על שוק הרכב העולמי, זה מתקרב בצעדי ענק. בסין, שוק הרכב הגדול בעולם, תפסו כלי רכב חשמליים כ-21% מהשוק. באירופה, רכב חשמלי מהווה כ-12% מסך המכירות של רכבי נוסעים. גם אם בארצות הברית נתח השוק של המכוניות החשמליות הוא רק כ-6% הנתון הזה עומד להשתנות בקרוב.

הרכבים החשמליים החדשים בשנת 2023

העידן המודרני של רכבים חשמליים כבר כאן. שנת 2022 כונתה התקופה שבה כלי רכב חשמליים ראו שחר חדש. חברות רבות קפצו על המגמה לייצר דגמי מכוניות חשמליות חדשות. בשנת 2023 צפויים לצאת לשוק דגמים נוספים. האם אתם צריכים לחכות לשנת 2023 כדי לקנות מכונית חשמלית חדשה?

הרכבים בסרטון:

אאודי A6 e-Tron  / פיסקר אושן  /  לקסוס RZ 450e  /  ב.מ.וו  i5 /  פיאט פנדה / ניסאן אריאה  / קיה EV9 / מיני קופר / לוטוס אלטרה /  מרצדס EQE  /  מרצדס EQS SUV